Čistenie fasády

Čistenie fasády

Čistenie fasád bytových a rodinných domov. Chráňte si svoje investície a nenechajte vašu fasádu zdegradovať.

Čistením fasády predídete jej znehodnoteniu . Aj znečistená škaredá fasáda môže byť opäť ako nová a to bez nutnosti nového náteru. K čisteniu nepotrebujeme lešenie, pracujeme za pomoci vysokozdvižných plošín a horolezeckej techniky.

Čistenie fasády

Čistenie fasády

Ako má vyzerať čistá fasáda? Predsa ako nová. Vašu fasádu na rodinnom alebo bytovom dome či budove firmy vyčistíme od biologického aj atmosférického znečistenia. Denne sme schopný vyčistiť okolo 500m2 (záleži od znečistenia a prístupu). Fasádu čistime pomocou vlastnej plošiny prípadne horolezeckou technikou. Problematikou znečistenia sú mikroorganizmy ktoré sa zakorenenia v póroch fasády a nepriaznivo vplývajú na technický stav fasády a Vaše zdravie. Vetraním prenikajú do interiéru a vytvárajú zvlášť nevhodné podmienky pre ľudí so slabšou imunitou, spôsobujú alergie a respiračné choroby.

Je technologický dané, čistiť fasádu minimálne raz do 10 rokov. Predídete tak jej znehodnoteniu. Nenechajte si fasádu zdegradovať, dajte si ju odborne vyčistiť. Ako prvá býva viditeľne postihnutá severná strana stavby. V zimných mesiacoch bio povlaky v póroch absorbujú vodu zo vzdušnej vlhkosti. V mínusových teplotách vzniká ľad, ktorý spôsobuje mikro praskliny, ktoré sa zväčšujú až do odpadnutia časti fasády.

Fasádu Vám odborne vyčistíme a ochránime hydrofóbnou nanometrickou impregnáciou s vode odpudzujúcimi účinkami až s 10 ročnou zárukou, za čo sa Vám písomne zaručíme, pričom z praxe vieme, že si svoje vlastnosti zachováva omnoho dlhšie aj po uplynutí záručnej doby. Kontaktujte nás. Zdarma urobíme obhliadku, vzorku a nezáväznú cenovú ponuku.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku

Cenová ponuka je bezplatná a nezáväzná. Obhliadka a vzorka prác po celej SR zdarma.