Ponúkame

Čistenie fasády a strešnej krytiny . Ochrana a nátery strešnej krytiny a fasády. Rôzne výškové práce.

Ďakujeme naším zákazníkom.

Ďalšia sezóna je pred nami . Minulý rok sme skrášlili desiatky striech, fasád a dlažieb po Slovensku. Ďakujeme za prejavenú dôveru. Neváhajte a kontaktujte nás cez formulár alebo nonstop na tel. čísle 0944099184 . Obhliadka, vzorka a cenová ponuka zdarma.

Čistenie strešnej krytiny

Čistenie strešnej krytiny

Ako má vyzerať čistá strecha? Predsa ako nová. Čista strecha a fasáda Vás reprezentuje. Špinavú strechu vyčistíme od biologického aj atmosférického znečistenia za 1 deň. Mikroorganizmy ktoré sú zakorenené v póroch krytiny sú neestetické, nepriaznivo vplývajú na Vaše zdravie a znehodnocujú vrchnú glazúru strešnej krytiny. Čistíme a hydrofóbne impregnujeme strešnú krytinu so zárukou až 10 rokov. Ak Vás trápi špinavá strecha, kliknite na tlačidlo zobraziť viac.

zobraziť viac
Čistenie fasády

Čistenie fasády

Ako má vyzerať čistá fasáda? Predsa ako nová. Vaša fasáda Vás reprezentuje. Špinavú fasádu vyčistíme od biologického aj atmosférického znečistenia bez nutnosti náteru. Mikroorganizmy ktoré sú zakorenené v póroch fasády sú neestetické, nepriaznivo vplývajú na Vaše zdravie a znehodnocujú povrch fasády. Čistíme a hydrofóbne impregnujeme fasádu so zárukou až 10 rokov. Ak Vás trápi znečistená fasáda, kliknite na tlačidlo zobraziť viac.

zobraziť viac
Čistenie a údržba výrobných a priemyselných hál

Čistenie a údržba výrobných a priemyselných hál

Ponúkame čistenie a údržbu výrobných hál. Špecializujeme sa na ťažko dostupné miesta ako stropné konštrukcie , kabeláže, potrubia, osvetlenie, vzduchotechnika, svetlíky a regálové systémy ale taktiež steny a strojovne. Vašu halu vyčistíme od pavučín, prachu, chemických nánosov s výrobných procesov a iných nečistôt. Výsledky našej prace určite potešia zamestnancov ktorý budú pracovať v čistom hygienickom prostredí bez nečistôt a škodlivín ktoré sa uvoľňujú pri výrobných procesoch a následne sa usádzajú na materiáloch v blízkom okolí.

zobraziť viac
Čistenie dlažby

Čistenie dlažby

Máte znečistenú zámkovú dlažbu? Vďaka našej špičkovej technológií navrátime Vašej dlažbe nový vzhľad . Neváhajte a kontaktujte nás. Zdarma Vám urobíme vzorku a cenovú ponuku. Vaša dlažba bude opäť žiariť. Na vyčistenú dlažbu odporúčame hydrofóbnu nanometrickú impregnáciu, ktorá ochráni dlažbu pred UV žiarením, tvorbou výkvetu, nevsiakaním vody a vlhkosti, pričom si zachová paro-priepustnosť. Dlažbu podľa jej stavu, poveternostného a mechanickému zaťaženia ochráni po dobu 5 až 10 rokov.
V ponuke máme aj hydrofóbnu nanometrickú impregnáciu s mokrým efektom ktorý vašej dlažbe navráti sýte farby a hodvábny vzhľad.

zobraziť viac
Striekanie interiéru/exteriéru airless technikou

Striekanie interiéru/exteriéru airless technikou

Maľovanie pomocou airless techniky urýchli práce. Maľovať môžme interiér aj exteriér. Technológia vhodná na maľovanie betónových plotov, interiérov novostavieb, fasád rodinných domov, oceľových konštrukcií, plechovej strešnej krytiny, panelov a stropov vo výrobných halách. Maľovať airless technikou vieme všetko, čo sa maľuje ručne za pomoci valčekov a štetcov. Technológiou airless namaľujeme cca 600m2 za 10hodin práce. Máme za sebou desiatky realizácii a odmalovaných viac ako 20 000m2. Profesionálnymi airless zariadeniami aplikujeme epoxidové, protipožiarne, polyuretánové, vodou riediteľné farby na rôzne povrchy. Kontaktujte nás. Zdarma urobíme obhliadku a nezáväznú cenovú ponuku.

zobraziť viac
Prívesná plošina do výšky 12 metrov

Prívesná plošina do výšky 12 metrov

Prenájom prívesnej pracovnej vysokozdvižnej plošiny. Plošina Ostroj pp12tn je kĺbová elektrická pracovná plošina ktorú si pohodlne zapnete ako prívesný vozík a prepravíte na pracovisko. Na rozloženie stačí šírka priestoru 4m. Pracovná výška plošiny je 12m. Nosnosť koša 200kg. Pripojenie na elektrický kábel 220V.
CENNÍK:
Cena prenájmu 1 až 2 dni : 70€/deň
Cena prenájmu 2 až 4 dni : 60€/deň
Cena prenájmu na 5 a viac dní dohodou.Cena prenájmu s obsluhou 25€/hodina + dovoz + odvoz 0.20€/kmObsadenosť si preverte telefonický alebo emailom cez formulár.

zobraziť viac
Čistenie solárnych panelov FVE

Čistenie solárnych panelov FVE

Pre udržanie dlhodobo vysokej účinnosti a čistoty panelov odporúčame panely čistiť 2× ročne prípadne podľa potreby, minimálne však raz za obdobie 3 rokov. Predídete tým zníženiu výroby el. energie o 3 až 8 % a maximalizujete svoju investíciu. Panely po vyčistení možno naimpregnovať nano ochranou ktorá na seba neviaže prachové častice, vytvára samočistiaci lotosový efekt pričom nezabraňuje prenikaniu slnečných lúčov s výdržou približne 4 rokov. Ponúkame aj dlhodobú spoluprácu na pravidelne čistenie FV elektrárni za zvýhodnenú cenu.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku

Cenová ponuka je bezplatná a nezáväzná. Obhliadka a vzorka prác po celej SR zdarma.