Informačné ceny služieb

Čistenie fasády

Čistenie fasády

Čistenie fasády rodinných a bytových domov v sezóne od apríla do októbra cca 3,5€/m2. (Podľa náročnosti a znečistenia, pre presnú cenu nás kontaktuje cez formulár na cenovú ponuku, táto cena je orientačná)

Čistenie strešnej krytiny

Čistenie strešnej krytiny

Čistenie strešnej krytiny v sezóne od apríla do októbra cca 3,5€/m2. (Podľa náročnosti a znečistenia, pre presnú cenu nás kontaktuje cez formulár na cenovú ponuku, táto cena je orientačná)

Čistenie priemyselných hál

Čistenie priemyselných hál

Ceny čistenia priemyselných priestorov, žeriavov a pod. je individuálna. Obhliadke a cenová ponuka zdarma. Kontaktuje nás cez formulár na cenovú ponuku.

Maľovanie airless

Maľovanie airless

Veľkometrážne maľovanie airless technikou.
Cena za prácu je individuálna. Konečná cena záleží od náročnosti, množstva a voľby farby. Kontaktuje nás cez formulár na cenovú ponuku.

Čistenie solárnych panelov FVE

Čistenie solárnych panelov FVE

Pre udržanie dlhodobo vysokej účinnosti a čistoty panelov odporúčame panely čistiť 2× ročne prípadne podľa potreby, minimálne však raz za obdobie 3 rokov. Cena čistenia panelov na zemi od 2€/m2. Cena čistenia vo výške od 2.5€/m2. Čistenie v zime individuálne. Kontaktuje nás cez formulár na cenovú ponuku.

Čistenie dlažby

Čistenie dlažby

Čistenie dlažby v sezóne od apríla do októbra cca 2€/m2. (Podľa náročnosti a znečistenia, pre presnú cenu nás kontaktuje cez formulár na cenovú ponuku, táto cena je orientačná)

Čistenie náhrobných kameňov a pametníkov.

Čistenie náhrobných kameňov a pametníkov.

Šetrne čistenie od machu a iných biopovlakov.
Cena čistenia pamätníkov po obhliadke. Cena čistenia hrobov:
jedno hrob 80€
dvoj hrob 110€
Troj hrob 140€
Kontaktuje nás cez formulár na cenovú ponuku.

Hydrofóbna impregnácia

Hydrofóbna impregnácia

Hydrofóbna impregnácia sa aplikuje tlakovým postrekovačom na vyčistený povrch. Povrch chráni pred UV žiarením, tvorbou výkvetov, plesní a machov. Naimpregnovaný povrch sa stáva nenasiakavý. Impregnácia uzatvára póry ale nemení priepustnosť pár materiálov. Cena záleží od podkladu a voľby impregnácie. Informačná cena: cca 1,5€/m2 s 5 ročnou zárukou, povrch je podľa zhodnotenia technického stavu možné ochrániť až na dobu 15 rokov. Aplikácia nie je možná pri teplote pod 5°C.
Impregnáciu fasády, strešnej krytiny, dlažby a iných pórovitých povrchov.
Kontaktuje nás cez formulár na cenovú ponuku.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

Cenová ponuka je bezplatná a nezáväzná. Obhliadka a vzorka prác po celej SR zdarma.